Postovani, zanima me kakav uticaj mogu imati ovi sastojci na moj organizam: arginin akg (a-akg) kreatin etilestar (cee) glutamin akg crttm: anhidrovani betain glikociamin taurin kofein vanadil sulfat l-citrulin cinulin pf® (vodeni ekstrakt cimeta) ostali sastojci: mikrokristalna celuloza, maltodekstrin, stearinska kiselina, hipromeloza, dekstroza, natrijum karboksimetil celuloza, lecitin, titan dioksid, magnezijum stearat, talk, kroskarmeloza-natrijum. Treniram u teretani i zelim vecu misicnu masu, zanima me kako ce gore navedeni sastojci delovati na mene? Hvala, unapred!! 1

    Odgovoreno: 13. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Previše ambiciozno i široko pitanje. Radije pitajte farmaceuta. Neki sastojci su proteini - amino kiseline, neki su ugljeni hidrati - šećeri, neki su lipidi - masnoće, a neki su aditivi, radi povećanja zapremine, za bolje rastvaranje u toku pripreme, za dobijanje poželjne gustine i slično. Ovo je koncentrat odabranih sastojaka ciljano za povećanje učinka u masi i izdržljivosti mišića, kao dodatak ishrani. Pa ipak, dobro otvorite oči, bolje se raspitajte i povucite granicu koliko je ovo zaista neophodno, a koliko je u pitanju trgovina i marketing.