Visok sam 198cm, tezak 98 kg, imam 23 god. Srednje aktivan. Na osnovu toga moj dnevni unos kalorija bi trebao biti 2200 kcal. . . Koliko kalorija dnevno bi trebao unositi da bih za 4-5 meseci imao 85-90 kg. . . .

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #54079

    • Ja sam vec poceo sa nekom dijetom nasao sam je na internetu i unosim oko 800 - 1000 kalorija dnevno. . . Koliko je to zdravo i koliko to moze da mi pomogne do mog cilja. . . . ?! Hvala unapred. . . .: )