Postovani. Imam pitanje posto imam veoma spor metabolizam jednostavno kako da ga ubrzam postoji li neka specijalna ishrana za to ili vec sta. Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ne spavajte više od 8 sati dnevno, nemojte presedeti ceo dan kod kuće ili 5 sati pred televizorom, šetajte, plivajte, vozite bicikl, šetajte psa ili drugo šta vam drago - najmanje 1 sat dnevno, ako možete saberite više. Tako ćete ubrzati metabolizam najprirodnije.