Imam 18 god, visok sam 170cm, i imam 57 kg. Ceo zivot imam manjak kilograma, jedem dosta, unosim dosta kalorija vise nego sto potrosim, ali nikako da se ugojim. Odlucio sam da probam vestacke ugljene hidrate ili ti mass gaineri, pa bih hteo da pitam, da li su oni stetni, jer mislim da jedino tako mogu da se ugojim, ovako tesko, posto sam pokusavao mnogo puta. I da li ce oni da mi donesu neki efekat?

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ono što vi smatrate da je dovoljno ili mnogo od hrane ili kalorija možda nije dovoljno prema objektivnim merilima. Nutricionista bi vam dao tu procenu. Nisam upoznat sa mass gainer-ima, a ni sa onim sto ste nazvali vestacki ugljeni hidrati. Možda je pitanje tačnog naziva. Nije mi poznato da su veštački ugljeni hidrati nekoga ugojili: )