Da li uz astronautsku dijetu mogu da koristim neke tablete za mrsavljenje? Unapred zahvalna silvija nikolic

    Odgovoreno: 26. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Ne znam za astronautsku dijetu, a ni za dokazano delotvorne i zvanično registrovane tablete za mršavljenje. Za mene je ovde važnije pitanje zašto bi uz neku dijetu dodatno uzimali tablete za mršavljenje, zar je situacija tako loša?! Niste rekli da li ste išli redovnim putem preko nutricioniste, niste naveli svoje godine, pa je pravo pitanje je da li za svim tim ima objektivne potrebe. Ipak se vi javite najpre svom lekaru. To vam je najbolji savet!