Postovanje hocu da predlozim vasim pacijentima najbolje pokazanu dijetu po svim anketama u ukraini i rusiji za 10 dana 7 kg manje jede se heljda prokuvana ili kasa kako kazu i ovde i kod nas bez zacina i soli moze se jesti 3 puta na dan i zapiti kefirom biljnim ili obicni sa minimumom masti organizam dobija sve neophodne vitamine a po svojstvu heljde smanjuju se trigliceridi

    Odgovoreno: 22. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Vi predložite tu dijetu, a ja kao zdravstveni radnik vam kažem da 7 kg manje za 10 dana nikako ne zvuči na dobro!!! Nemojte meni govoriti kako se ishranom na bazi heljde i kefira dobijaju svi vitamini: ) smešno.