Zdravo ja se zovem ozren i iz banja luke sam. Imam problem sa kilazom cijelog zivota. Sada imam 17 godina i imam cak 100 kilograma. Odlucio sam da ovako vise ne mogu. Molik vas doktore da mi date neki koristan savjet ili neki nacin ishrane bar za jednu do dve sedmice molim vas!!!! Hvala. Samo jos da dosam da se bavim fudbalom i drugim fizick. Aktivnostima. Pozdrav

    Odgovoreno: 06. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Opšti saveti su takvi da ste i sami toga već svesni. Izbegavati slatke namirnice i napitke, izbegavati grickalice i jako masne namirnice. Sve ostalo možete dobiti od nutricioniste, u vidu dijete u kojoj bi videli koliko je to raznovrsnih namirnica potrebno uneti u toku dana, imajući u vidu koliko vaše fizičke aktivnosti traju u toku dana i nedelje. .