Imam kancer c50 uradjena mi je mastektomija desne dojke pri prvoj operaciji kada je izvadjen samo jedan tumor u maju primala sam fah a posle mastektomije sada primam taksol moja doktorka mi savetuje da idem pod hitno kod nutricioniste jer sam se ugojila od maja do sad 20kg sto stiti mom lecenju razvedena sam imam dvoje male dece koje sama izdrzavam i moram da radim zbog toga imam problem da spremam sebi hranu ponekad popijem po casu vina sta mi savetujetete gde da odem da mi se da neka dijeta ili da li vi mozete da mi prepisete neki rezim ishrane

    Odgovoreno: 30. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pronadjite nutricionistu u nekom od zavoda za javno zdravlje, pitajte svog lekara o tome. Inače ne morate spremati sebi neku specijalnu hranu koju ne bi mogla da jedu i vaša deca. Naravno, svako bi jeo količinski prema svojim potrebama.