Poštovani, jako sam mršav, iako, kako se meni čini, unosim dovoljne količine hrane. Visok sam 180 cm i težak 60 kg. Uglavnom jedem meso i masniju hranu, ali i kuvana jela i povrće. Kada sam lekare opšte prakse pitao za savet, rekli bi mi samo "jedi više". Ne znam kome mogu da se obratim sa svojim problemom. Unapred zahvalan, nemanja

    Odgovoreno: 31. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Vašeg lekara ili u zavodu za javno zdravlje pitajte gde u blizini imate dijetetičara. Ako ste iz srbije, kako vidim neke promene propisa dijetetičari će raditi pri preventivnim centrima. Onda ćete jesti planski, a usput ćete pokušati i da održite dobru fizičku aktivnost.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #50569

    • Postovani imam 27 god, iz sombora sam visok 184, tezak 68, smatram da sam mrsav jako puno jedem, ali jako puno ali nikako nemogu da se ugojim zasto i da li znate kako mogu da se ugojim unapred hvala