Da li i koliko pomazu kapsule koje sadrze jabukovo sirce za smanjenje holesterola i sala?

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Ja u mom radu nisam naišao na potvrde da je jabukovo sirće sredstvo za regulisanje holesterola ili mršavljenje. To takođe znači da nisam naišao ni na stručne radove gde se to tvrdi. Sa druge strane naišao sam na mnogo reklama prodavaca, koji gotovo da jabukovo sirće proglašavaju lekom. Postoje slučajevi da je došlo do oštećenja sluzokože želuca korišćenjem ovih kapsula.