Postovani, zanima me kakav bi trebao biti moj nacin ishranei. Bolujem od hipertireoze. Trenutno pijem lek tiastat, unapred hvala!

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Nađite nutricionistu, najbolji savet se može dati nakon što nutricionista proceni stanje uhranjenosti i vaših navika. Šteta da lekari kod kojih ste bili nisu dali nikakvo objašnjenje oko ishrane, što je važno, obzirom da se rad štitne žlezde odražava na metabolizam. Pitajte svog doktora gde da potražite nutricionistu.