Postovani, molim vas da mi preporucite nutricionistu koji ce mi napraviti meni pravilne ishrane. Hvala!!!

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Prvo, ne znamo odakle ste. Drugo, ne postoji lista nutricionista u srbiji sa koje bih vam preporucio najblizeg, ali obicno ih trazite u zavodima za javno zdravlje ili pitajte svog lekara da vas uputi. U odgovorima na pitanja govorimo o pomoci nutricioniste ali ne zelimo da navodimo konkretna imena, odnosno ne zelimo da to lici na marketing.