Postovani, porijeklom sam iz rs, studiram medicinu u beogradu, druga sam godina, redovno vjezbam (sklekovi, zgibovi, tegovi, trbusnjaci) ponekad i trcim, i zanima me koja bi bila optimalna ishrana da bih dobijao na misicnoj masi, a ne salo? Da, radim oko 200 sklekova dnevno, oko 80-100 zgibova, 60 trbusnjaka a kada trcim, prelazim oko 4-5 km. Unaprijed hvala. Petar

    Odgovoreno: 07. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Mislim da sam na vase pitanje malopre odgovorio. Pored ishrane, važno je to što ste jako aktivni, upravo to će sprečiti da dođe do stanja da se višak kalorija deponuje kao masno tkivo. Jačaćete mišićno tkivo, shodno stepenu opterećenja.