Imam 21 god. Pijem letrox 50 vec 5 meseci zbog 'upale' stitne zlezde (hipotireoza) . Potreban mi je savet srucnjaka nutricioniste koji bi mi dao tabelu zdrave i pravilne ishrane (ne dijete) za 7 dana kako bi moja telesna tezina bila stabilna i normalna. Molim vas da li mozete da mi pomognete?

    Odgovoreno: 28. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Odavde ne mogu da vam pomognem. Bolje se interesujte da nađete stručnjaka za ishranu u vašoj relativnoj blizini da vam da prikladne savete i plan ishrane. Svaka ishrana se planira i prilagođava pošavši od merenja vaših telesnih karakteristika. Moj komentar je da u sistemu očigledno nešto nije u redu kada posle 5 meseci lečenja vaš lekar nije našao načina da vam pomogne da dođete do dobrih saveta o ishrani ili vas uputio na nutricionistu. Dobro pitanje za ministarstvo zdravlja.