Za nutricionistu- da li su propolis i riblje ulje efikasni za podizanje imuniteta kod male dece (2. 5 g) . Da li smeju /trebaju da se koriste istovremeno? Hvala.

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Za sve dijetetske preparate najbolje da pitate svog pedijatra. Moj odgovor u vezi propolisa je da je vrednost propolisa preuveličana, pre svega zbog marketinga proizvođača. Riblje ulje sadrži naročito vitamine a i d, pa gledajte da ne predozirate jer ovih vitamina ima i u vitaminskim sirupima, kapsulama - perlama, kapima i slično!!! Pretpostavljam da imunitet deteta gradite i mešovitom ishranom u kojoj je i dosta voća i provća. Deca u ovom uzrastu i inače nemaju dobro izgrađen imunitet pa lako podležu infekcijama.