Postovani, toliko se puno pise o soji i sojinim proizvodima kao zdrava vrsta hrane, a ja sam naisla na sledeci tekst http: //www. Nutricia. Rs/novosti/soja-ta-uzasna-mahunarka. Html koji demantuje sve te izjave i cak opisuje soju kao jako opasnu mahunarku. Da li je tacno da je sojino mleko zaista toliko stetno?

    Odgovoreno: 03. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Moj savet je da ne zaključujete na osnovu informacija samo iz jednog izvora, a u ovim stvarima da dobro pazite ko je autor teksta i gde je objavljen. Naravno, preporučujem medicinske izvore a ne popularne časopise i anonimne autore.