Cekam danima na odgovor. Ne znam o cemu se radi moje pitanje je bilo za doktora filgood-a, gde se moze nabaviti njegova knjiga o pravilnoj ishrani sa svim detaljima

    Odgovoreno: 23. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Doktor koji se estradno predstavlja kao feelgood, najverovatnije ne posećuje ovaj sajt, ni područje o pravilnoj ishrani. Pogledajte pažljivije i videćete da ne posećuje ni oblast fitnes i bodibilding u kome jedino on daje odgovore na pitanja.
      probajte neki drugi pristup. Recimo, o pravilnoj ishrani možete se informisati i na drugim mestima, a ne zavisiti od odgovora dr filguda.