Molim vas preporučite mi kliniku gde mogu da uradim test intolerancije na hranu, da pokušam da redukujem težinu. Da li eliminacijom te hrane dolazi do postepene redukcije težine

    Odgovoreno: 18. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znamo odakle ste. U nišu to radi 'neolab', a za druga mesta bolje da se informišete u svom domu zdravlja. Redukcija težine i intolerancija na hranu su različite stvari, pa ako je to vaša motivacija, investicija u analize vam se neće isplatiti.