Odlično se osjećam plivaim svakog dana po jedan sat imam 56 kg. Sa 168 cm visine, rutinskom kontrolom krvi otkrivne mi je holesterol 6, 45. Ne bolujem od nikakve bolesti, i fizički sam aktivna. Što da jedem da smanjim holesterol? I

    Odgovoreno: 03. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Zanima me možete li da pregledate ranija pitanja i odgovore iz oblasti pravilne ishrane? Ako je to moguće videćete da je u 15 pitanja bar jedno bilo oko holesterola i da je odgovoreno mnogo, mnogo puta. Pročitali bi i mnogo drugih korisnih saveta: )