Sa postovanjem. . . Moje pitanje glasi koja ishrana najvise pomaze tokom depresije i koji vitamini. . . Znam da veliku ulogu ima ishrana. Trenutno nemam apetit i inace jako lose se hranim. . . Hvala vam puno unapred!

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da psihičko stanje utiče i na ishranu, i da dobra ishrana doprinosi opštem dobrom i fizičkom i psihičkom statusu. Ali ne mislim da postoje neke namirnice koje pojedinačno mogu uticati na depresiju. To što se loše hranite, to što možda nemate optimalnu telesnu težinu razlozi su da posetite nutricionistu. Kada dobijete plan ishrane pokušaćete da se hranite na taj način, upravo planski. Tu će već doći i svi potrebni vitamini.