Postovani, zanima me kako da skinem salo sa trbuha. Redovno vjezbam i kada manje jedem kao imam misice -mislim da salo potisne misice unaprijed zahvaljujem

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Niste naveli svoj pol, stanje težine - uhranjenosti. Ako ste ženska osoba treba da znate da je kod žena više masnog tkiva ispod kože. Ako ste gojazni onda, bez obzira na pol, takođe je više masnog tkiva i oko organa, unutar trbuha i ispod kože. Treba da znate i da se pomirite i sa činjenicom da svaka osoba ima neke individualne karakteristike i liniju. Ako vežbate potpomažete i bolju definiciju mišića i regulisanje težine. Dakle, vežbajte, jedite raznovrsno, proverite stanje uhranjenosti i težite dobroj težini. Onda ste uradili ono što je u vašoj moći.