Pozdravljam,
    Kao prvo mog sugrađanina, i velikog stručnjaka i doktora u oblasti nutricionizma, i obraćam mu se za pomoć kao još jedinoj mogućnosti, za moj spas. Kao prvo voleo bih lično da Vas vidim ako je moguće, normalno plaćam sve usluge, naime ja sam ekstremno gojazan bmi je 43, ili 163kg visina 180, trigliceridi 7, šećer 6, ostalo je u granicama normale, mislim pritisak regulišem prosololom koji mi je prepisao dr. Antić Dušan krvna slika ok. Napominjem da sam radio u kafani lug, tj da sam gazdin sin, nije ovo bitno, ali 3 godine trenutno ne radim i nabacio sam 40 kg. Ne puši, ali volim pivo. Da Vas više ne davim voleo bih ako je moguće da mi negde zakažete da se vidimo, ja bih uradio krvnu sliku i da mi odredite dijetu jer ne mogu više da se nosim sa ovim. U Požarevcu sam radio sa Vašim kolegom dr. Sašom koji je ok stručnjak ali nije dalo rezultate. I zato Vas molim da mi ukažete Vaše dragoceno vreme i ako je moguće zakažete neki susret, ili napišete na email šta da radim.
    U panici, Saša. Pozdrav!

    Odgovoreno: 16. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Pošto u oblasti pravilna ishrana ima više osoba koje odgovaraju na pitanja, trebalo je da precizirate kome se obraćate. Ako se obraćate dr Rakočeviću, informacije možete dobiti na 018 503 633. Naravno, morate se naoružati strpljenjem i upornošću da izađete na kraj sa Vašim problemom.