Poštovani,
    Volela bih da smršam imam 71kg. A visoka sam 164, treba da radim IVF pa bi Vas molila da mi kažete kakvu dijetu da držim da bih smršala. Uz ovo da napomenem pijem tablete za dopunjavanje štitne žlezde i za visok pritisak.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 16. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Već sa 5 kg manje vi bi ušli u zonu dobre težine. Treba da se obratite nutricionisti, da bi dobili plan ishrane primeren Vama. Čak i pre toga, proverite koliko jedete slatkiša, grickalica, slatkih pića i da li ste fizički aktivni.