Poštovani,
    Imam 28 godina, visoka sam 163 cm i imam 60 kg. Željela bih da smršam oko 5 kg, ali mi u poslednje vrijeme nikako ne uspijeva. Inače se trudim da jedem zdravo i umjereno. Molim Vas da mi date savjet kako da ubrzam metabolizam, čula sam da pomaže zeleni čaj i citrusno voće, ali mi treba tačna informacija.
    Hvala!

    Odgovoreno: 11. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Slobodno koristite i zeleni čaj i citrusno voće zbog njihovih vrednosti, ali metabolizam ubrzajte fizičkom aktivnošću. Znajte da jedan sat pešačenja dnevno nije čak ni umerena fizička aktivnost. Nemojte spavati dnevno više od 7-8 sati, radije šetajte nego da stojite ili sedite ili ležite ispred televizora i eto ubrzanog metabolizma. :)
      Pozdrav.