Poštovani,
    Dijagnoza sa kojom sam pustena iz bolnice je colica abdominalis. Test na okultno krvarenje je pozitivan. Čekam test na helicobakter i imam zakazanu rektostokipiju preporučena mi je dijeta pa me zanima šta konkretno mogu od namirnica da koristim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Najbolje bi bilo da je lekar koji Vam je predložio dijetu i objasnio šta pod time misli, ili da ste se vi setili da ga opomenete kako Vam to nije jasno. Predložio bih da pitanje postavite gastroenterologu.