Poštovani,
    Imam 35 god , visoka sam 167 i imam oko 62-63 kg. Sasvim sam zadovoljna svojim izgledom ali imam "mali stomak" koji me strašno izluđuje. Sve drugo je "na svom mestu". Molim Vas za savet, šta da jedem, šta da izbacim iz ishrane. Da napomenem da baš puno testa jedem. Za doručak obavezno (radim i to mi je najpraktičniji doručak), a i puno hleba jedem. Sve drugo konzumiram u normalnim količinama, ne pijem alkohol, 1-2 kafe dnevno.
    Hvala Vam unapred i puno pozdrava.

    Odgovoreno: 03. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Pod pretpostavkom da sve drugo konzumirate u "normalnim količinama" i da se slažemo oko izraza "normalnim", očigledno da to puno testa vas nije ugojilo, imate odličnu težinu. Predlažem da najpre budete svesni da svako ima svoju liniju tela, figuru koja je individualna, da to prihvatite, da stomak manje gledate u ogledalu a da ga eventualno zategnete redovnim vežbama, plivanjem ili slično, ali da tako i nastavite i kada budete zadovoljni stomakom.