Poštovani,
    Imam 33 godina, imam 83kg i prilično mi smetaju. Pokušavao sam na razne načine da smanjim par kilograma ali neuspešno. Interesuje me da li biste mi preporučili režim ishrane ili slično kako bih smanjio svoje kilograme nepovratno?
    Hvala!

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.
    • Poštovani,
      ako ste čitali ranija pitanja i odgovore zaključili ste da se ishrana propisuje individualno, nakon određenih merenja i procene kod nutricioniste tako da je samo podatak o vašoj težini nedovoljan. Ukoliko i jeste gojazni sledeće je da razumete da je gojaznost hronična bolest i da ne postoji nepovratno jednom za sva vremena gubljenje težine, već dugoročna kontrola težine redovnom primenom dobrih navika u ishrani i fizičkoj aktivnosti.