Poštovani!
    Potreban mi je još jedan odgovor na pitanje. Na preporuku lekara sam uzimala lek reduktil. Prvo 10, pa posle dva puta po 15 mg. U prvom mesecu sam smršala 4kg, a u drugom, 2, dok u trećem ni jedan kg. Objasnite mi šta se dogodilo. Napominjem da mi je metabolizam jako usporen i da sam se pridržavala svih saveta lekara. Planiram popiti još jednu dozu od 15 mg, da li mogu još nešto uraditi ne bih li povećala brzinu skidanja kg. Visoka sam 162cm, a na početku sam imala 79 kg sada imam 73 i to je još uvek mnogo.

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      bila bi vredna informacija kod kog - koje struke lekara ste to bili po savete. Pad težine koji ste opisali postiže se i bez lekova, odgovornim praćenjem saveta i propisanog energetskog unosa koji odredi lekar - dijetetičar. Pre uzimanja lekova i konstatacija o usporenom metabolizmu proverite da li ste redovno, makar umereno fizički aktivni gotovo svakog dana u nedelji.