1. Ugradnja silikona i zatezanje stomaka nakon porođaja

    Pitanje broj: #54212

    Imam 28 god. Pre trudnoće sam imala velike i čvrste grudi, medutim posle dojenja dveju beba one su se s manjile i opustile. Interesuje me cena silikona kao i cena zatezanja kože stomaka (zajedno) i da li se te dve operacije mogu istovremeno uraditi i dužina oporavka. Hvala!

    Odgovoreno: 07. 03. 2010.
    • Poštovana,

      Za cenu i zakazivanje pregleda popunite Kontakt formu i zakažite pregled.
      Ova dva zahvata se mogu učiniti istovremeno, ali bi postoperativni oporavak bio produžen.
      Uopšteno govoreći, brzina oporavka je individualna i zavisi od "kakvog je materijala" pacijent, tj. motivacije, volje, visine praga bola, i dodatnih faktora kao što je konzumiranje duvana.
      U slučaju da se obe intervencije obave istovremeno, oporavak ne bi trebao da traje duže od 15-ak dana.