1. Povećanje usana - koje filere odabrati

    Pitanje broj: #57302

    Želim da povećam usne. Da li vi to radite, kakve filere koristite i koja je cena?

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovana,

      Za uvećanje usana se koriste fileri koji se brzo resorbuju ( hijaluonska kiselina) ili spororesorbujući fileri ( pmma- metakril ili biopolimer- dimeticon) .
      ubrizgavaju se u predeo usnog rumenila u uslovima lokalne anestezije.
      Cena za hijaluronsku kiselinu je oko 300 eura/ml odnosno 100 eura/ml za metakrili ili biopolimer. Zakažite intervenciju popunjavanjem Kontakt forme.