1. Podizanje grudi i zatezanje stomaka

    Pitanje broj: #57454

    Želela bih da podignem grudi i uklonim salo sa stomaka. Da li i kako to može da se uradi?

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Na fotografiji se ne vidi vaš "problem" sasvim najbolje, ali pretpostavljam da su dojke nešto malo spuštenije, dok se stomak ne vidi, pa mogu samo da nagađam.
      Ukoliko je rastojanje od mamile - bradavice do gornjeg useka na gudnoj kosti veće od 21 cm neophodno je podizanje dojki.
      Dok u slučaju da postoji sektor kože u donjem delu stomaka, koji je opušten i visi - u tom slučaju postoji indikacija za abdominoplastiku tj. zatezanje stomaka.