1. Gde uraditi labioplastiku

    Pitanje broj: #29543

    Htela bih da znam sve u vezi labioplastike kako se radi, gde je najbolje raditi intervenciju te vrste, na kojoj klinici, koliko košta, kakav je postoperativni tok?

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.
    • Poštovana,
      labioplastika je relativno jednostavna intervencija, koja se obavlja u uslovima neurolept analgezije (vrsta opšte anestezije). Tom prilikom se redukuju velike odnosno male stidne usne. Oporavak je kratak - dva, tri dana. Ovu vrstu intervencije možete obaviti u nekoj od bolnica za plastičnu hirurgiju - bilo u državnoj, bilo privatnoj praksi. Cena ove intervencije u mojoj bolnici je 1.200 eura.