1. Udarac u nos nakon operacije

    Pitanje broj: #94378

    Poštovani,

    Pre 3 nedelje sam operisala nos, zbog problema sa disanjem ali je i estetski sređen. Međutim slučajno mi je bratovo dete sedeći u krilu zakačilo vrh nosa malo jače. Nije došlo do krvarenja, niti do modrice, bol je bio kratkotrajan u sekinudi prilikom tog dodira. Rečeno mi je da i najbizarnija povreda može biti fatalna za novi nos. Kako da procenim da li je došlo do nekog preloma, da li se to ispoljava odmah ili treba da sačekam da prođe vreme? Izbegavala sam bilo kakvo dodirivanje nosa, osim ovoga i odmah po skidanju maske sam jorganom zakačila vrh nosa ali to je bio toliko blag dodir da nisam brinula. Treba da napomenem da nisam u mogućnosti da dođem do mog doktora. Prvu kontrolu ćemo imati tek početkom marta.

    Odgovoreno: 09. 02. 2012.

Komentari na pitanje: #94378

    • Poštovani, pre dva mjeseca sam operisala nos zbog problema sa disanjem ali je i estetski sređen. Međutim slučajno mi je bratovo dete sedeći u krilu zakačilo vrh nosa malo jače. Nije došlo do krvarenja, niti do modrice, bol je bio kratkotrajan u sekunudi prilikom tog dodira. Rečeno mi je da i najbizarnija povreda može biti fatalna za novi nos. Kako da procenim da li je došlo do nekog preloma? Da li se to ispoljava odmah ili treba da sačekam da prođe vreme?

    • Postovani, imala sam operaciju nosa u cetvrtak i nakon par dana sam udarila u ormaric po sred nosa. Jos uvik nosim masku, skidam je preksutra pa me zanima oce li to imat neki ishod na rezultat nosa?