1. Slab protok vazduha kroz nos

    Pitanje broj: #144472

    Poštovani,

    Imam 44 god. Kao mali (4-5 god.) sam slomio nos. Sada mi je pri disanju na nos protok vazduha izuzetno mali, vrlo često uzdišem. Noću spavam samo na leđima jer kada se okrenem na stranu ne mogu da dišem kroz nos. To mi sve više smeta. Šaljem Vam rendgenski snimak u prilogu. Da li je komplikovano da se taj problem reši?

    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 16. 02. 2016.

Komentari na pitanje: #144472

    • Postovani,radio sam sirenje prolaza obe nozdrve na VMa pre nekoliko godina.Medjutim imam problem jer hrcem,nos mi nije estetski ispravljen i uradjen uradjeni su samo prolazi kako bih disao na isti.Prilikom udaha na nos, vazduh udahnem, ali prilikom izdaha na isti dolazi do zacepljenja i disanje se tu prekida.Tako se mora nastaviti na usta i to me cesto budi nocu i ne mogu spavati.Kao da je deo iza nosnih kanala premali da izbaci vazduh napolje.Sta predlazete.Cesto iomam i napade straha da cu se ugusiti ili slicno.