1. Povlačenje kalusa nakon estetske operacije nosa

    Pitanje broj: #114595

    Poštovani,

    Pre 2 meseca sam imao estetsku operaciju nosa, lomljene su mi kosti itd. Na mestu gde sam imao grbu stvorio se kalus pa sada izgleda kao mala grbica. Koliko je potrebno kalusu da se povuče i da li se može ubrzati taj proces laganom masažom i da li će se uopšte povući?

    Odgovoreno: 04. 04. 2013.

Komentari na pitanje: #114595

    • Veoma sam zabrinuta za brata ja bih vas zamolila ako možete da mi kažete da li postoji neki lek za: f20, f20. 1, g35. I koji je lek najbolji za te bolisti. Unapred hvala