1. Operacija nosa

    Pitanje broj: #135451

    Poštovani,

    Imam devijaciju nosne pregrade i blago asimetrične nozdrve. Zanima me da li se operacija može obaviti o trošku države u državnoj ustanovi? Imam 17 godina, nadam se da to nije otežavajuća okolnost.

    Odgovoreno: 09. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #135451

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 13. 03. 2015.

      Poštovana, na vaše pitanje je veoma teško odgovoriti bez pregleda i dodatnih informacija kao što su - koliko godina imate, koji posao radite, da li bolujete od nekih hroničnih bolesti, da li dišete na nos. . . . . . .

    • Molim vas recite mi zasto mi se non stop sopava ujutru ustanem umorna sam i ne ispavana cijeli dan mi se spava malaksalost bez energije bez volje sam bolovi u nogama od toga svega me panika hvata hvala u naprijed