1. Operacija nosa

    Pitanje broj: #139233

    Poštovani,

    Bavim se boksom i kik boksom, te mi se prije 2 godine desilo da sam slomio nos od udarca. Nisam ga ispravljao tada, bilo je bolova ali sam stavljao hladne obloge i doktori su mi rekli da će to proći kao što je i prošlo. Sada mi se pojavilo da veoma teško dišem i nos malo stoji okrenut ka lijevoj strani. Interesuje me kako bi to mogli riješiti, da mi napravite normalan nos, da se poboljša disanje, i da mi napravite nekako da mi se ne može lako slomiti idući put od nekog udarca kao npr. kod profi boraca. Interesuje me i cijena tog zahvata.

    Odgovoreno: 04. 08. 2015.

Komentari na pitanje: #139233

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 27. 10. 2015.

      Operacija košta 500 eur. Javite se na d. N. Milosevic@gmail. Com

    • Postovanje. Zovem se andrjana i imam 27g. Imam problem klempavosti usiju. Zelela bih se resiti tog problema. Da li je ta operacija besplatna? Ako ne, koja je cena? Na koji kontakt tel. Da se obratim? Cekam vas odgovor. Unapred hvala