1. Operacija nosa o trošku države

    Pitanje broj: #109033

    Poštovani,

    Imam malo grbav nos, pa me zanima da li ta operacija može da se radi o trošku države? Ako ne može koja bi bila cena da se uradi kod Vas?

    Odgovoreno: 05. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #109033

    • Postovana, imam malo povijen i sirok nos, koji po mom mišljenju nije srazmeran sa ostatkom lica, Imam 21 godinu i zanima me da li operacija moze da se uradi o trosku drzave? Ako ne, kolika bi bila cena?

    • Imam grbu na nosu kao rezultat 8-ogodisnjeg nosenja naocara u detinjstvu. Interesuje me gde bih mogla da se resim toga po sto nizoj ceni. Imam 25 godina. Hvala unapred na odgovoru.