1. Mogućnost estetske korekcije nosa pri operacije devijacije

    Pitanje broj: #162063

    Imam 21 godinu, imam devijaciju nosa. Pre 2 godine sam zadobila udarac mislim da mi je napukao, a možda čak i lomljen. Čula sam da kod vas postoji mogućnost u koliko postoji devijacija da se i estetski koriguje. Prilikom udarca koji sam zadobila, sa leve strane nosa iskočila mi je kao neka grbica, dok mi je sa desne strane normalan kao što je bio. Da li postoji mogućnost da se to koriguje?