1. Lasersko zatezanje lica

    Pitanje broj: #146285

    Poštovani,

    Da li mogu da dobijem više informacija o laserskom zateznju lica i korekciji nosa. Postoperativni tok, i koliko vremena treba do povratka na posao?

    Odgovoreno: 03. 05. 2016.
    • Poštovana,

      Posle operacije nosa je najčešće dovoljno 2 nedelje za oporavak za povratak normalnim aktivnostima. Posle operacije 7 dana je prisutna imobilizacija na licu i još eventalno 7 dana da se povuku otoci, mada kod nekih pacijenata odmah po skidanju maske sa malo pudera se može na posao. Posle tretmana laserom nema potrebe za odustvovanjem sa posla.