1. Korekcija ušiju

    Pitanje broj: #96774

    Poštovani,

    Uradila bih korekciju ušiju u kbc Zvezdara jer sam čula da ste izuzetno korektni i stručni. Zanima me cena i kada je najbolje vreme da se uradi (sa obzirom da ide leto i more)? Mogu li doći na konsultacije i kog lekara da potražim? Da li mi je potreban uput ili može bez zdravstvene knjizice i uputa?

    Odgovoreno: 27. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #96774

    • Postovana, kod doktorke branke mihailovic kokic u kbc zvezdara vam je besplatna operacija usiju. Potreban vam je samo uput od dr. Orl iz vaseg doma zdravlja.