1. Ispravljanje nosa

    Pitanje broj: #87291

    Poštovani,

    Imao sam dve operacije nosa od kojih je samo jedna delimično uspela. Skinuta mi je grba ali je nos ostao kriv (vidljivo) i ne mogu i dalje da dišem normalno jer hrskavica nije uopšte dirana. Da li postoji način da se nos ispravi i bude normalan?

    Odgovoreno: 10. 09. 2011.

Komentari na pitanje: #87291

    • Postovani, Supruga mi ima kriv nos nekad ima problem sa disanjem bila je na nano klinici Brant za estetsku hirurgiju gde bi trebala da resi problem,Koliko ce to da joj popravi zdrastveni problem? Pozdrav