1. Besplatna operacija nosa

    Pitanje broj: #90621

    Poštovani,

    Čitao sam da je na kbc Zvezdara operacija nosa besplatna. Trenutno nisam u mogućnosti da platim, jer nema ko da mi plati. Ako se plaća, da li znate kolika je cena? Pre par godina sam slomio nos, tada se nije toliko primetilo, ali sada je baš izraženo. Boli me na promenu vremena, često je zapušen. Ništa nije kao pre. Još me interesuje, da li sam dovoljno star za operaciju, imam 17 godina, u aprilu 18?

    Odgovoreno: 21. 11. 2011.

Komentari na pitanje: #90621

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 26. 07. 2012.

      Na žalost ja ne mogu da vidim vašu email adresu ali vi možete da se javite na moj mail d. N. Milosevic@gmail. Com radi detaljnijeg dogovora. Pozdrav

    • Postovani. . . Zainteresovana sam za operaciju nosa. . . Loseg je oblika, sto mi stvara komplekse. Imam 20 godina. Molim vas javite se na moj email.