Danas sam postavio pitanje za povredu hrskavice nosa kod bebe i dobio odgovor, na cemu sam vam zahvalan. Iteresuje me kako vi resavate taj problem

    Odgovoreno: 21. 04. 2011.

Komentari na pitanje: #81167

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 26. 07. 2012.

      Naravno, i to je uvek najbolji način. Moj email je d. N. Milosevic@gmail. Com i telefon je 064 1618852. Pozz

    • Veilimir Mihajlovic 15. 08. 2011.

      Hteo bih da vas pitam? Posto sam iz lapova, a za neki dan dolazim u beogradu, da li mogu da dodjem kod vas, da mi vi pogledate nos, i da na licu mesta utvrdite da li se moze vrsiti korekcija nosa. . . ?? Msm, ipak je bolje da mi vi to pogledate uzivo, nego preko slika. . . . Ako mozete da mi sto brze odgovorite. . . Unapred bih vam bio zahvalan!! Pozdrav