U vezi operacije nosa: da li posle korekcije vrha nosa mora da se nosi ona velika (gipsana?) maska kao i posle kompletne operacije nosa ili samo mali zavoj? Hvala!

    Odgovoreno: 19. 04. 2011.
    • Poštovani,
      To zavisi od konkretnog slučaja tj. Od obima korekcije. Da bi rezultat bio adekvatan željama i uloženom trudu potrebna je dobra imobilizacija što znači velika maska koja ne mora da bude gipsana. Druga stvar, retko kada je za dobar estetski efekat dovoljna samo korekcija vrha. Najbolje je da pošaljete slike nosa (napred, oba profila, pogled odozdo i pogled odozgo) na d. N. Milosevic@gmail. Com da mogu da vam dam konkretan odgovor.