Postovani, pre 12 godina sam operisala devijaciju nosa koja je bila uspesna, otklanjali su mi grbu, ne znam kako da se strucno izrazim, ali pre jedno 5-6 godina se pojavio jedan problem koji mi se ne svidja. Pojavilo se kao neko zadebljanje na vrhu nosa i na sredini, koji sad izgleda kao babura, a to nisam ni radila jer nije bilo potrebe. Radila sam u zvecanskoj operaciju, dr zoran jovanovic i nisam placala jer sam imala 17 godina, ali sada kazu da se placa, ja sam u teskoj finansijskoj situaciji, radi mi samo jedan roditelj a zavrsna sam godina na dif-u, a i malo mi je problem zbog nosa i treninga kojih imam preko glave, pogotovo kad je u pitanju plivanje i atletika. Nemam nekih problema sa disanjem ali je bas naduven nos. Zasto se to desilo a operisala sam nos, a pogotovo se nadulo ono sto nisam ni operisala, sto je bilo lepo. Sada izgleda nos kao babura i pored manjeg bola kada povucem malo vrh nosa ka gore, zategne se nesto unutra, a i ne izgleda lepo uopste: ( ( (. . Razmislajala sam opet da uradim, isla sa uputom u zvecansku i doktor mi rekao da se sada placa! Nije mi ni rekao cenu, a rekao je da bi bilo pozeljno da se uradi operacija opet, samo bi se radio vrh nosa, a razlog sto se t odesilo je navodno sto sam bila jako mlada. U nadi da cete mi brzo odgovoriti. S postovanjem, sandra. P. S. Kad mi budete odgovorili poslacu vam sliku posle operacije i sada kad je nastao problem.

    Odgovoreno: 19. 02. 2011.
    • Bila sam na intervenciji uklanjanja mladeza na ledjima kod doktora zorana jovanovica, prilikom koje me je on ''izvacario'' svuda, cak i po zadnjici i grudima. Pri tom je imao i jako neumesne i perverzne komentare, u cemu su ga sestre podrzavale. Ja sam se jako uplasila, mnogo sam ogorcena i zelela bih da prijavim doktora nadleznima. Ali koliko vidim, to nece imati neku svrhu, pa makar da upozorim devojke da je to jedan matori perverznjak kog treba da se klone.