Interesuje me cijena operacija (korekcija) usiju cijena, dje se radi, iskustva???

    Odgovoreno: 28. 01. 2011.
    • Poštovani,
      U orl klinici kbc zvezdara estetska operacija je besplatna kada imate uput za bolnički lečenje. Cena operacije u privatnoj bolnici opal je 700 eur. Operacija se kod odraslih radi u lokalnoj anesteziji i bezbolnaje, traje oko 1 sat za oba uva, zavoji se nose 10 dana kada se skidaju i konci i zavoji. Dva dana posle operacije menja se zavoj i onda drugi zavoj ostaje do 10 dana.