Jas sam iz makedonije i volela bi da znam gde mogu da napravim operacija nosa i ako mogu da dobijem web sajtu iz klinike gde se to radi. Isto tako recite mi gde moze da se stavi usne i kolko otprilike to kosta?? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 24. 01. 2011.
    • Poštovana,
      Ako nemate uput za bolničko lečenje u orl klinici kbc zvezdara (u tom slučaju operacija nosa je besplatna) , estetsku operaciju nosa odnosno septorinoplastiku mogu da vam uradim u privatnoj klinici opal (ukupna cena operacije je 1. 500 eur) . U istoj klinici dr lazović radi povećanje usana hijaluronskom kiselinom (cena je oko 300 eur u zavisnosti od potrebne količine hijaluronske kiseline) (www. Opal. Rs) .