Poštovani, želeo bih da uradim rinoplastiku (estetsku korekciju nosa) u kliničkom centru niš, ali sam u lošoj finansijskoj situaciji, pa me zanima da li je ikako moguće operaciju platiti na 12 mesečnih rata, tačnije, na odloženo plaćanje? Nos mi je u katastrofalnom stanju, i želim što pre da ga "sredim", ali nemam novca da platim celokupnu cenu operacije odjednom. Ako ne u kc niš, da li je to izvodljivo u nekom drugom gradu?

    Odgovoreno: 26. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Estetska operacija nosa ili rinoplastika se ne plaća u orl klinici kbc zvezdara ako imate uput za bolničko lečenje a osigurani ste u beogradu. Ako niste iz beograda, potrebno je da vaš uput za bolničko lečenje overi lekarska komisija u vašem gradu i tada je operacija besplatna. Ako nemate odgovaraajući uput, operacija se plaća i košta 140. 000 dinara.