Interesuje me kolika je cena korekcije usiju? Koja je procedura, koliko traje zahvat, i koliki su bolovi?

    Odgovoreno: 22. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Estetska korekcija ušiju u orl klinici kbc zvezdara košta 50. 000 dinara. Može da se radi u totalnoj ili lokalnoj anestezji. Odrasli pacijenti se najčešće odlučuju za operaciju u lokalnoj anesteziji. Operacija oba uva traje oko 1 sat i pacijenti se ne žale na bolove u toku operacije kao ni u postoperativnom toku. Pacijent ide kući istog popodneva i dolazi na previjanje od kuće i konci se skidaju 10 dana posle operacije. Možete da mi pošaljete slike ušiju (od napred, od pozadi i oba uva iz profila) na d. N. Milosevic@gmail. Com. Ako ste beogradski osiguranik operacija je sa uputom za bolničko lečenje iz doma zdravlja besplatna.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #68705

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 16. 08. 2012.

      Javite mi se na 064 1618852.

    • Postovani, posto nisam prijavljena u beogradua volela bih da uradim korekciju usiju (oba) . . Da li postoji ikakva mogucnost placanja u rate? Npr uz potvrdu zaposlenja. . Kopiju licne karte. . Ziro racuna. . . Operacija bi mi znacila, medjutim toliko novca na gomili nemam. . .